СФНУ
7
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1714
Останній візит на сайт
сьогодні
Люблю свою роботу, тому що є можливість спілкуватися з новими людьми та бути відповіддю на їхню потребу!
З радістю допоможу Вам продати чи придбати житло Вашої мрії!
Ваш чесний рієлтор Ольга Толмачова!

Продаж квартир (5)

  • Консалтингове агентство КВ
    25 000 $
    784 $/м²

    Калинова вул., 88

    ПРЕМІУМ єВідновлення Калинова Правда
    1 кімната
    32 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1971 рік побудови
    вчора
    🏡 Продається затишна 1-кімнатна квартира на Калиновій Шукаєте комфортне житло для себе або під інвестицію? Це саме той варіант ✨ 📍 Локація — один із найзручніших районів міста (вул. Калинова) Поруч є все для комфортного життя: 🛍 ТРЦ Караван 🛒 ринок Образцова 💪 фітнес-клуби, салони краси 🏦 банки, пошта, магазини, супермаркети 🚍 Зручна транспортна розв’язка — легко дістатися в будь-який район міста 🏢 Про квартиру: ✔ середній 4 поверх із 5 — ідеальний баланс ✔ житловий стан — можна заїжджати одразу ✔ укомплектована меблями та технікою 🛋 ✔ встановлені лічильники на всі комунікації (газ, вода, електрика) ✔ світла та тепла атмосфера ☀️ 💡 Ідеально підійде як для життя, так і для здачі в оренду...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    40 000 $
    645 $/м²

    Бердянська вул., 1

    ПРЕМІУМ єВідновлення Воронцовський
    3 кімнати
    62 / 43 / 9 м²
    поверх 1 з 9
    1970 рік побудови
    вчора
    🏡 У продажу 3-кімнатна квартира 📍 вул. Бердянська, 1 Якщо для вас важлива локація — ця квартира точно варта уваги. Будинок розташований у комфортному та зручному для життя районі на лівому березі міста. Всього кілька хвилин — і через Новий міст ви вже в центрі Дніпра. Поруч: • ТРЦ «Вавилон» • супермаркети, ринки, магазини • відділення Нової пошти • банки • фітнес-центри • салони краси • школи, садочки • зручна транспортна розв’язка в будь-який район міста Для прогулянок та відпочинку зовсім поруч — мальовнича набережна, дитячий сквер на ж/м Сонячний та парк Сагайдак (колишній парк Воронцова), де приємно проводити вечори, гуляти з дітьми або займатися спортом. Квартира розташована на 1 п...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    26 000 $
    413 $/м²

    Старий Вал вул. (Сибірська), 154

    3 кімнати
    63 / 45 / 6 м²
    поверх 2 з 2
    вчора
    🏠 Трикімнатна квартира за ціною однокімнатної! 📍 Тихий район, другий поверх цегляного будинку — усього $26000! Продається простора трикімнатна квартира площею 63 м² у двоповерховому цегляному будинку. Усі кімнати — ізольовані, зручне планування для комфортного життя. 🔸 Другий поверх — зручно підніматися й ніхто не шумить зверху. 🔸 Цегляний будинок — теплий взимку, не спекотний влітку. 🔸 Високі стелі — додають простору і світла. 🔸 Металопластикові вікна — вже встановлені в кухні та вітальні. 🔸 Нова електропроводка — сучасно та безпечно. 🔸 Надійні вхідні двері — якісні та міцні. Тихий зелений дворик, спокійні сусіди. Підійде тим, хто цінує затишок, простоту та розумну ціну. 💰 Усього $2600...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    65 000 $
    1 053 $/м²

    Первозванівська вул., 22-А

    єОселя єВідновлення Центральний пагорб ЖК GENEVE
    2 кімнати
    62 / 35 / 15 м²
    поверх 10 з 12
    2022 рік побудови
    вчора
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Женева» м. Дніпро вул. Костомарівська, 1А - 1 секція Житловий комплекс ЖК «Женева» — сучасний комплекс бізнес-класу в самому центрі міста. Поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, школи, дитячі садки, ресторани, кафе та зручна транспортна розв’язка. Уся інфраструктура — в пішій доступності. • Загальна площа — 61,7 м² • Поверх — 10 із 12 • Індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел (опалення та гаряча вода) • Панорамні вікна — багато природного світла Головна перевага квартири — три світлові прорізи, що дає можливість реалізувати рідкісне для такої площі планування: — дві окремі спальні та кухня, або— простора кухня-вітальня та окрем...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    24 000 $
    517 $/м²

    Наукова вул., (Будинок 3)

    єОселя єВідновлення ЖК БЖК Природний
    1 кімната
    46.4 / 19.2 / 13.5 м²
    поверх 3 з 5
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Природний» (Дослідне) Якщо ви шукаєте не просто квартиру, а спокійне місце для життя без міського шуму — зверніть увагу на цей варіант. 🏡 Про квартиру: • Площа — 46,4 м² • Кухня — 13,5 м² • Поверх — 3/5 • Стан — після будівельників • виконана стяжка • встановлені перестінки • Будинок цегляний, утеплений 🌿 Переваги ЖК: • Будинок введений в експлуатацію, люди активно заселяються • Малоповерхова забудова (5 поверхів) — без натовпів і шуму • Індивідуальне опалення — самі регулюєте тепло і витрати • Закрита та освітлена територія • Є можливість паркування біля будинку • Поруч зелена зона з хвойними деревами — ідеально для прогулянок та...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.